+48 42 299 62 22 PON - PT 9.00 - 17.00

Projektujemy strony firmowe, landing page’s, serwisy produktowe, portale informacyjne i blogi. Misją naszej firmy jest tworzenie narzędzi, dzięki którym nasi klienci osiągają swoje cele biznesowe.

Standardem naszej pracy jest tworzenie stron internetowych, które są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), posiadają panel administracyjny do zarządzania (CMS), a klient otrzymuje certyfikat gwarancji niezawodności.

Świetnie wyglądająca strona firmowa dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych to tylko podstawa, którą powinien spełniać każdy projekt WWW. Dla nas najważniejsze jest, aby strona firmowa, którą projektujemy osiągała określone cele biznesowe dla firmy (np. wzrost sprzedaży, wzrost świadomości marki itd.).

Jesteśmy Agencją Interaktywną z 12-letnim doświadczeniem, zaprojektowaliśmy ponad 650 projektów www dla firm w 17 krajach i 6 kontynentach.

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU WWW

  • ANALIZA MARKETINGOWA SERWISU WWW – organizujemy spotkanie kreatywne w naszej agencji podczas którego analizujemy rynek, konkurencję i cel jaki jest do zrealizowania w ramach określonego projektu.

  • ARCHITEKTURA INFORMACJI – mając wiedzę do kogo będzie skierowany serwis i jaki jest cel, opracowujemy strukturę serwisu i planujemy ścieżkę poruszania się użytkowników po stronie.

  • PROJEKTOWANIE UX – na podstawie struktury tworzymy makiety strony internetowej, które pozwalają na zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Wspólnie z klientem omawiamy funkcjonalności i nanosimy korekty.

  • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE – dział kreacji opracowuje grafikę strony głównej wraz z podstronami serwisu. Każda kreacja jest konsultowana z klientem. Udostępniamy wygodne narzędzie online, dzięki któremu klienci w prosty sposób mogą nanosić swoje komentarze i sugestie do projektu.

  • PROGRAMOWANIE – zaakceptowaną grafikę przez klienta wdrażamy w system CMS serwisu, który jest tworzony na potrzeby projektu.

  • TESTOWANIE – gotowy projekt testujemy i udostępniamy klientowi.

  • START SERWISU – zaakceptowany przez klienta serwis uruchamiamy w docelowej domenie.

Na przestrzeni 12 lat stworzyliśmy setki projektów. Od małych stron firmowych po bardzo rozbudowane portale i systemy CRM, zarządzane nawet przez kilka tysięcy osób.

Jeśli planujesz stworzyć stronę www dla swojej firmy i nie wiesz od czego zacząć, niczym się nie przejmuj. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w przygotowaniu briefu i przeprowadzi przez cały proces tak, aby Twoja firma osiągnęła zaplanowane cele biznesowe.

Wybrane realizacje