+48 22 101 44 94 PON - PT 9.00 - 17.00

Sukces naszych klientów opieramy na solidnej podstawie analizy marketingowej. To najskuteczniejszy sposób osiągania celów biznesowych stawianych przed projektem.

Właściwe zarządzanie marketingowe jest kluczowym elementem decydującym o sukcesie firmy i jej produktów. Stąd kompetencje naszych specjalistów od rynku są do dyspozycji klientów na każdym etapie współpracy. Każdy z realizowanych projektów jest nadzorowany przez specjalistę marketingu z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów sprzedażowych setek firm z różnych branż.

Dla kogo jest ta oferta? – Dla każdej firmy z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą wprowadzić skuteczny marketing do firmy, zaplanować cele biznesowe i opracować strategię sprzedaży.

PRODUKTY MARKETINGOWE

  • ANALIZA MARKETINGOWA – Badanie firmy i otoczenia rynkowego pod kątem skuteczności realizowanego przez nas zadania. Analiza produktów, klientów, konkurencji, celu biznesowego i wypracowanie najskuteczniejszego sposobu osiągnięcia celu.

  • AUDYT UX – Analiza istniejącej strony www pod kątem zwiększenia jej efektywności – osiągania celów biznesowych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu UX.

  • AUDYT MARKETINGOWY – Zewnętrzna analiza problemów marketingowych w firmie. Uzupełnia kompetencje zatrudnionych marketingowców lub zastępuje zatrudnienie pracownika o właściwych kwalifikacjach i doświadczeniu. Daje solidną podstawę nakierowania firmy na osiągnięcie sukcesu przez zaspokajanie potrzeb klientów w otoczeniu silnej konkurencji.

  • STRATEGIA MARKETINGOWA – Wypracowanie szczegółowych wskazówek i planów działań – co i jak należy zrobić, aby firma rozwijała się i osiągała zamierzone cele biznesowe.

  • STRATEGIA PRODUKTU – Opracowanie wytycznych jakie działania należy podjąć, aby z sukcesem wejść z produktem / usługą na rynek lub poprawić wskaźniki sprzedaży istniejącego produktu.

  • OPIEKA MARKETINGOWA STRONY WWW – Stały monitoring i sugestie dotyczące poprawy efektywności strony www, zmian na stronie, wprowadzania nowych produktów i reakcji na działania konkurencji.

  • TWÓJ ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU – Oferta skierowana dla małych firm, które nie posiadają działu marketingu. Dzięki współpracy z nami przy relatywnie niskich kosztach podniesiesz efektywność działań sprzedażowych i marketingowych w firmie.

Jeśli Twoja firma potrzebuje wsparcia marketingowego, chcesz zwiększyć sprzedaż produktów lub usług, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Umów się z nami na bezpłatną konsultację. Porozmawiajmy o marketingu 3.0 i strategiach skazanych na sukces.

Wybrane realizacje