Przy projektowaniu stron www wykraczamy poza świetny design. Tworzymy wartość serwisu internetowego podporządkowując grafikę wszystkim wymiarom User Experience. Funkcjonalność, użyteczność, dostępność, wiarygodność i znajdowalność to właściwe ramy do stworzenia wyglądu strony, która osiąga zamierzone cele.


Pozytywną interakcję z użytkownikiem serwisu www bazujemy na architekturze informacji poprzedzonej analizą oczekiwań grupy docelowej. Ich przyzwyczajeń i możliwych ścieżek poruszania się po stronie. Każdy projekt graficzny poprzedzamy prototypem serwisu (makiety ux), aby podporządkować projekt funkcjonalności.

Właściwe zaprojektowany Front – end strony www, czyli jej oprawa graficzna i użyteczność, wykorzystujemy jako narzędzie pozytywnej interakcji z użytkownikiem.  Wypełniając ramy UX tworzymy projekty nakierowane na wywołanie pożądanych emocji, zmierzające do wywołania konkretnych reakcji u odbiorcy.

Dla kogo jest ta oferta? Domy mediowe, software house’y, agencje interaktywne, działy marketingów, klienci firmowi. Od lat wspieramy działania software house’ów i działów IT dla których kompleksowo tworzymy warstwę frontendową. Od makiet serwisu (klikalny prototyp strony projektowany w UXPin) po interfejs graficzny zaprojektowany zgodnie z zasadmi UX . Jesteśmy dla firm wsparciem i partnerem. Zawsze współpracujemy blisko z działami programistycznymi po to, aby proponować klientom rozwiązania, które są w zasięgu możliwości technologicznych i zgodne ze specyfikacją uzgodnioną z klientem. Nasza oferta skierowana jest do firm, które posiadają rozwinięte działy programistyczne ale nie mają doświadczenia w UI/UX i potrzebują mieć sprawdzonego partnera w tym zakresie.

NASZE USŁUGI

  • MAKIETY UX

    Po przeanalizowaniu specyfikacji technicznej projektu i celów jakie ma osiągać dany serwis tworzymy prototyp strony w formie klikalnych makiet. Prototyp ma tę zaletę, że klient może zobaczyć działanie strony jeszcze przed rozpoczęciem projektowania graficznego. Naniesienie zmian na tym etapie jest łatwe i bardzo ekonomiczne dla projektu.

  • GRAFIKA UX / UI

    Na podstawie makiet projektujemy interfejs graficzny (UI – layout strony wraz z podstronami) w oparciu o dobre praktyki i naszą wiedzę z zakresu UX

  • PROGRAMOWANIE HTML

    Zaprojektowaną grafikę tniemy do htmla zgodnie ze specyfikacją (np. boostrap, sass, less). Wdrażamy też animacje napisane w JS. Dostarczamy kompletną warstwę widoków gotowych do wdrożenia przez programistów.

Jeśli poszukujesz wsparcia w zakresie tworzenia makiet i grafiki pociętej do htmla zgodnie z zasadami UX. Chcesz mieć sprawdzonego partnera, który będzie pomagał i doradzał w zakresie UX, skontaktuj się z nami.