Projektujemy strony firmowe, landing page’s, serwisy produktowe, portale informacyjne i blogi. Misją naszej firmy jest tworzenie narzędzi, dzięki którym nasi klienci osiągają swoje cele biznesowe.


Standardem naszej pracy jest tworzenie stron internetowych, które są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), posiadają panel administracyjny do zarządzania (CMS), a klient otrzymuje certyfikat gwarancji niezawodności.

Jesteśmy Agencją Interaktywną z 12-letnim doświadczeniem. Każdy nasz projekt prowadzony jest przez dedykowanego project managera, który jest do dyspozycji klienta.

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU WWW

  • 1. Analiza marketingowa – organizujemy spotkanie kreatywne w naszej agencji podczas którego analizujemy rynek, konkurencję i cel jaki jest do zrealizowania w ramach określonego projektu.

  • 2. Architektura informacji – mając wiedzę do kogo będzie skierowany serwis i jaki jest cel, opracowujemy strukturę serwisu i planujemy ścieżkę poruszania się użytkowników po stronie.

  • 3. Makietowanie – na podstawie struktury tworzymy makiety strony internetowej, które pozwalają na zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Wspólnie z klientem omawiamy funkcjonalności i nanosimy korekty.

  • 4. Projektowanie graficzne – dział kreacji opracowuje grafikę strony głównej wraz z podstronami serwisu. Każda kreacja jest konsultowana z klientem. Udostępniamy wygodne narzędzie online, dzięki któremu klienci w prosty sposób mogą nanosić swoje komentarze i sugestie do projektu.

  • 5. Programowanie – zaakceptowaną grafikę przez klienta wdrażamy w system CMS serwisu, który jest tworzony na potrzeby projektu.

  • 6. Testowanie – gotowy projekt testujemy i udostępniamy klientowi.

  • 7. Publikacja serwisu – zaakceptowany przez klienta serwis uruchamiamy w docelowej domenie.

Na przestrzeni 12 lat stworzyliśmy setki projektów. Od małych stron firmowych po bardzo rozbudowane portale i systemy CRM, zarządzane nawet przez kilka tysięcy osób.

Jeśli planujesz stworzyć stronę www dla swojej firmy i nie wiesz od czego zacząć, niczym się nie przejmuj. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w przygotowaniu briefu i przeprowadzi przez cały proces tak, aby Twoja firma osiągnęła zaplanowane cele biznesowe.

Wybrane realizacje