Umiejętnie angażując klienta w aktywną relację w JAAQOB koncentrujemy się na celach marketingowych konkursu. Grafika, skrypty programistyczne i obsługa stanowią całość, która decyduje o osiągnięciu oczekiwanych efektów promocji interaktywnej.


Przez 12 lat zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 120 konkursów online. Dostarczamy grafikę, oprogramowanie i obsługę informatyczną. Niezależnie od rodzaju konkursu czy zakresu zadania: tylko grafika, czy pełna obsługa – nasze doświadczenie i klienci stanowią, że jesteśmy najczęściej wybieraną agencją reklamową do obsługi konkursów online w Polsce.

Jako agencja marketingowa od 8 lat jesteśmy odpowiedzialni m.in. za organizowanie najpopularniejszego konkursu fotograficznego w Polsce dla National Geographic.

Współpracujemy bezpośrednio z firmami poszukującymi gotowych rozwiązań na konkursy ale też z domami mediowymi i innymi agencjami dla których jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie konkursów.

OFERTA

  • KONKURSY ONLINE

    Od pomysłu po realizację zajmujemy się tworzeniem angażujących konkursów. Pomagamy i doradzamy jak zorganizować konkurs, który będzie cieszył się dużą popularność i będzie zgodny z RODO.

  • PEŁNA OBSŁUGA KONKURSÓW

    Napiszemy dla Ciebie regulamin, skontaktujemy się ze zwycięzcami, zorganizujemy zakup nagród i ich wysyłkę. Zadbamy o wszystko, aby konkurs był przeprowadzony prawidłowo i zgodnie z regulaminem.

  • GOTOWE SKRYPTY KONKURSÓW

    Posiadamy wiele angażujących mechanizmów, które jesteśmy w stanie wdrożyć w krótkim czasie w brandingu marki dla której będzie realizowany. Czas wdrożenia może wynosić nawet do dwóch tygodni.

Jeśli poszukujesz firmy, która sprawnie zaprojektuje i zorganizuje angażujący konkurs online, skontaktuj się z nami.