Pracujemy dla znanych marek oraz takich, które chcą być znane. Nasze projekty są nakierowane na tworzenie wartości.


Rozpoznawalność, właściwe skojarzenia i emocje stanowią fundament trwałego sukcesu firmy. Marki naszych klientów stanowią kapitał niematerialny zwiększający zwrot z inwestycji w twarde aktywa.

Sterujemy emocjami ludzi tworząc pożądany imag’e firmy i jej produktów. Analizując właściwe do osiągnięcia sukcesu skojarzenia, narzucamy je klientom w taki sposób, aby wspomagały wyznaczone cele sprzedażowe.

Każda nasza usługa z zakresu kreowania marki i wizerunku zawiera: badanie firmy i otoczenia rynkowego, pod kątem doboru właściwych emocji i skojarzeń związanych z firmą i jej strategią marketingową. Opracowanie sposobu wywołania pożądanych efektów wizerunkowych i podświadomych skojarzeń.

OFERTA

 • KSIĘGA MARKI

  Spójność stylu to najlepszy sposób budowania trwałej wartości wizerunkowej marki.

  Księga Marki (Brand Book) to przygotowana przez profesjonalistów instrukcja w formie książki. Zawiera kompletny system identyfikacji wizualnej, systemem kolorów i czcionek, ORAZ projektami większości materiałów użytkowych firmy. Zawiera wizualizacje praktycznych zastosowań firmowego stylu graficznego.

 • PROJEKT LOGO

  Dobrze zaprojektowane logo pozwala zakodować w umyśle widza takie emocje i skojarzenia na jakich nam zależy, by były utożsamiane z firmą lub jej produktem. Stanowi podstawę identyfikacji wizualnej każdej firmy i markowego produktu.

 • LIFTING LOGO

  Proces stosowany przy odmładzaniu wizerunku firmy i jego dostosowywaniu do nowych rodzajów odbiorców i produktów. Zmienione logo zachowuje część cech identyfikacyjnych dotychczasowego.

Jeśli potrzebujesz system identyfikacji wizualnej dla swojej firmy lub logo, chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na rynku, skontaktuj się z nami.

Wybrane realizacje