Nasze kompetencje marketingowe i wiedzę jak zwiększać sprzedaż w firmach udostępniamy klientom na każdym etapie współpracy. Dzielimy się nimi również w formie audytów i szkoleń.


Nawet najlepsza reklama potrzebuje do osiągnięcia sukcesu właściwego fundamentu marketingowego oraz personelu, który wie, czuje i rozumie proces zdobywania klientów.

Szerokie spektrum audytów umożliwia opracowanie działań poprawiających efektywność firmy. Dopełnieniem procesu jest przeszkolenie pracowników, aby potrafili wykorzystywać informacje i metody wynikające ze wskazówek marketingowych w praktyce.

OFERTA

 • AUDYT MARKETINGOWY

  Dostarcza wiedzy o firmie, rynku i konkurencji. Identyfikuje bariery rozwojowe i sprzedażowe. Nadaje kierunek działaniom poprawiającym sprzedaż i budowanie wartości firmy.

 • AUDYT IDENTYFIKACJI FIRMY

  Prowadzi do określenia założeń jak firma powinna być postrzegana emocjonalnie, aby osiągnąć sukces rynkowy. Prowadzi do zredefiniowania filozofii firmy: misji, wizji i wartości pod kątem wywoływania pożądanych emocji u odbiorców.

 • AUDYT KIERUNKOWY

  Audyt marketingowy skoncentrowany na rozwiązaniu konkretnego problemu sprzedażowego lub wizerunkowego w firmie.

 • AUDYT UX

  Analiza istniejącego serwisu internetowego pod kątem podniesienia współczynnika konwersji. Jej efektem jest dostosowanie witryny do oczekiwań klientów oraz do sposobu poruszania się użytkowników po stronie, tak aby wywołać u nich właściwą reakcję: zamówienie, kontakt, zapytanie.

 • SZKOLENIE MARKETINGOWE

  Cykl spotkań z kierownictwem lub pracownikami firmy pomagający zrozumieć jak w danej firmie wykorzystać marketing do osiągnięcia celów biznesowych. Obejmuje Case Study danej firmy, uczy wykorzystywania zasad rynku w relacjach z klientami dla poprawienia sprzedaży, obsługi i wartości dostarczanej klientom.

 • SZKOLENIE SOCIAL MEDIA

  Cykl spotkań przekazujących umiejętność codziennej obsługi relacji społecznościowych w danej firmie.

Jeśli potrzebujesz audyt lub szkolenie dla swojej firmy, skontaktuj się z nami.