Digital Agency Creativity & Innovation

Strategia

- siła planowania -

„Jeśli to, co robisz nie przybliża cię do twojego celu, to cię od niego oddala.”
Brian Tracy

Skutecznie do celu

Dobry serwis internetowy to nie tylko ładna grafika i nowa technologia, to przede wszystkim skuteczne narzędzie, dzięki któremu Twoja firma osiągnie określony cel.

Aby gdzieś dojść trzeba najpierw zaplanować drogę. To samo dotyczy serwisów www, jeśli nie będą przemyślane pod kątem marketingowym, nie spełnią swoich założeń. Tym samym stają się jedynie nieuzasadnionym ekonomicznie kosztem dla firmy, który nie generuje przychodów, a zdecydowanie powinien.

Może wydawać się to absurdalne, ale prawda jest taka, że ponad 90% agencji interaktywnych nie zastanawia się nad tym, jaki cel ma osiągnąć projektowana przez nie strona. Skupiają się jedynie na prawidłowym wykonaniu projektu, bez większego zastanowienia nad jego sensem. W efekcie klient otrzymuje poprawnie wykonaną stronę, która wszystkim się podoba, aczkolwiek w ogóle nie przynosi korzyści firmie.

Jako nieliczni na rynku, proces tworzenia serwisów internetowych rozpoczynamy od dokładnej analizy biznesowej projektu i skupiamy się na celach, które mają zostać osiągnięte. Wspólnie z klientem opracowujemy strategię marketingową zgodną z misją firmy, ukierunkowaną na konkretne cele. Każdy nasz projekt jest przemyślany.

Analiza marketingowa to podstawowy i pierwszy proces współpracy z nami. Dzięki takim działaniom nasze projekty osiągają założone cele a Twoja firma zarabia.