Digital Agency Creativity & Innovation

Social media

- Budowanie społeczności -

Media społecznościowe to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się kanał komunikacji z klientami. Bądź z nimi w stałym kontakcie.

Skuteczny dialog

Umiejętne wykorzystanie możliwości social media daje ogromną szansę na integrację społeczności z Twoją marką. Dając im poczucie realnego wpływu na kształt usług firmy powodujemy, że wzrasta poziom zaufania do Twojej marki. Co w efekcie przekłada się na wzrost liczby klientów i zwiększenie sprzedaży.

Brak doświadczenia i nieumiejętnie prowadzony dialog ze społecznością niestety może doprowadzić do lawiny negatywnych komentarzy i spadku zaufania marki. Zwykło się już mówić, że kryzysy w social media wybuchają w weekend. Dlatego tak ważne jest, aby monitorować media społecznościowe i reagować natychmiast kiedy tylko powstaje problem.

Zaufaj nam i postaw na naszych specjalistów, aby mieć gwarancję, że wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych będzie na najwyższym poziomie. W naszej pracy korzystamy z programów do monitorowania sieci (Brand24), aby czuwać nad dobrem firm, dla których pracujemy.

Co oferujemy?

  • Zapewniamy kompleksową obsługę marek w social media.
  • Opracowujemy długookresowe strategie w mediach społecznościowych.
  • Prowadzimy profile firmowe.
  • Tworzymy angażujące aplikacje konkursowe i gry.
  • Monitorujemy obecność marek w sieci.

Jako pierwsi byliśmy założycielami profili takich marek jak: